Kontakt

Telefon: 08-122 00 430 Fax: 08-122 00 431 E-post:  info@enklarevardag.se

Besöksadresser:

Enklare Vardag (huvudkontor) Skeppargatan 7, 114 52 Stockholm

Enklare Vardag Akalla

Sibeliusgången 26A, 164 78 Kista

Enklare Vardag Sollentuna

Ribbings Väg 89, 192 52 Sollentuna

Enklare Vardag Upplands Väsby Hagvägen 6A, 194 40 Upplands Väsby

För närvarande är Enklare Vardag aktiva i Stockholm, Nacka, Järfälla, Upplands Väsby, Sollentuna, Lidingö, Solna, och Huddinge.

Fariba Bameti

VD
08-122 00 435
fariba@enklarevardag.se

Nina Räsänen

Vice VD
08-122 00 437
nina@enklarevardag.se

Marianne Jansson

Verksamhetschef
08-122 00 434
marianne@enklarevardag.se

​Sania Widlund

Bitr. Verksamhetschef
08-122 00 432
sania@enklarevardag.se

Sanne Vatankhah

Biträdande Verksamhetschef
08-122 00 436
sanne@enklarevardag.se

Anna Åsén

Samordnare
08-122 00 433
anna@enklarevardag.se

Marzieh Mohseni

Samordnare
08-122 004 38
marzieh@enklarevardag.se

Ali Toosi

Samordnare
076-002 64 00
ali@enklarevardag.se

Kontakt

Enklare Vardag
Skeppargatan 7
114 52 Stockholm

Telefon: 08-122 00 430
info@enklarevardag.se

Tyck till!

Har du ett förslag kring hur vi kan bli bättre? Berätta! Vi lyssnar. Noga. Svara på vår enkät här.