Kontakt

Telefon: 08-122 00 430 Fax: 08-122 00 431 E-post:  info@enklarevardag.se

Besöksadresser:

Enklare Vardag (huvudkontor) Skeppargatan 7, 114 52 Stockholm
Enklare Vardag Fridhemsplan Drottningholmsvägen 10, 112 42 Stockholm
Enklare Vardag Akalla Sibeliusgången 26A, 164 78 Kista 
Enklare Vardag Sollentuna Ribbings Väg 89, 192 52 Sollentuna

För närvarande är Enklare Vardag aktiva i Stockholm, Nacka, Järfälla, Täby, Upplands Väsby, Sollentuna, Lidingö, Solna, Huddinge, Danderyd och Knivsta kommun.

Fariba Bameti

VD
08-122 00 435
fariba@enklarevardag.se

Nina Räsänen

Vice VD
08-122 00 437
nina@enklarevardag.se

Isabella Hjalmarson Vertovec

Verksamhetschef
08-122 00 436
isabella@enklarevardag.se

Marianne Jansson

Verksamhetschef
08-122 00 434
marianne@enklarevardag.se

​Sania Widlund

Bitr. Verksamhetschef
08-122 00 432
sania@enklarevardag.se

Ali Toosi

Samordnare
076-002 64 00
ali@enklarevardag.se

Zohreh Sadeghi

Samordnare
08-122 004 38
zohreh@enklarevardag.se

Kontakt

Enklare Vardag
Skeppargatan 7
114 52 Stockholm

Telefon: 08-122 00 430
info@enklarevardag.se

Tyck till!

Har du ett förslag kring hur vi kan bli bättre? Berätta! Vi lyssnar. Noga. Svara på vår enkät här.